Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Okříšky, 11500 m2

Okříšky

150 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Okříškách

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Mgr. Michal Hráček

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

390 Pronájem komerčního zpevněného pozemku s železniční vlečkou a rampou v oploceném a hlídaném areálu v okrajové části městyse Okříšky. Pozemek o celkové výměře 11.500 m2 je možno pronajmout i po částech, možnost napojení na inženýrské sítě. Vhodné využití: uskladnění a překládka dřeva, sypkých materiálů, betonových prvků atd. Na oplocený a hlídaný pozemek je příjezd třemi branami. Možnost dlouhodobého pronájmu, volné ihned.

Parametry pozemku

Cena
150 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
14. 10. 2021
Adresa
Okříšky
ID
PR KO 0390
Plocha nemovitosti
11500 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

JITRES

Benešova 1227/5, Jihlava

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Josef Smolík

Josef Smolík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Okříškách?