Prodej chaty, Louny, Říční, 16 m2

Říční, Louny

890 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 155 Kč /za měsíc

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo vybrat nejlepší nabídku dle zvolených kritérií)

Exkluzivní partneři v Lounech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Jaroslava Tonová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

Nabízíme k prodeji zahrádku se zahradní chatkou nacházející se v zahrádkářské kolonii v severovýchodní části města Louny, v lokalitě za bývalým masokombinátem. Zahrada má obdélníkový půdorys, celkovou výměru 475 m2 a je přístupná po komunikacích jak ze severní, tak z jižní strany, přičemž u severního konce zahrady je umístěna stavba zahradní chatky. Zahradní chatka je jednopodlažní, částečně podsklepená, konstrukce dřevěná s cihelnou podezdívkou, střecha sedlová s plechovou krytinou, okna dřevěná jednoduchá s venkovními okenicemi. V chatě se nachází krytá veranda, malá dílna s přístupem do sklípku, kuchyňka a další dvě místnosti. Kromě stavby zahradní chatky na pozemku nalezneme dřevěné kůlny na nářadí a skleník. Zahrada je napojena na elektrickou energii (220 V + 400 V), voda je čerpána z řeky pomocí čerpadla (letos nové) a rozvedena po celé zahradě. Na zahradě jsou vysázeny ovocné stromy - jabloně, švestka, třešeň, broskev, meruňka, dále ovocné keře – rybíz, angrešt, ostružina, kanadská borůvka a dále také několik hlav vinné révy. Zahrádku lze využít jak pro zahrádkaření tak také pro sezónní rekreaci. Další informace rádi poskytneme v RK.

Parametry domu

Cena
890 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo vybrat nejlepší nabídku dle zvolených kritérií
Aktualizováno
11. 10. 2021
Adresa
Říční, Louny
ID
3661
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
16 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
20 m2
Plocha nemovitosti
475 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Komunikace
Neupravená

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Sika Reality

Pražská 113, Louny

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 25 lidí

Prodejce

Ing. Jaroslav Dostál

Ing. Jaroslav Dostál

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Lounech?