Pronájem obchodního prostoru, Hodonín, Příční, 119 m2

Příční, Hodonín

16 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Hodoníně

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem obchodních případně také kancelářských prostor, které se nacházejí přímo v centru města Hodonín na ul. Příční. Prostor je vybaven dvěma výlohami a také možností parkovacích míst ve dvoře. Možnost využití - kancelář, obchod, případně kosmetika, kadeřnictví a další služby.

Aktuálně je k dispozici k pronájmu obchodní (kancelářská) plocha cca 93 m² a zázemí ( chodba, sociální zařízení, šatna a úklid) cca 25m². Dispozice je blíže znázorněna v přiloženém půdoryse, který naleznete ve fotogalerii. Velkou výhodou je poloha budovy, a také bezbariérový přístup.V okolí se nachází dostatek parkovacích míst.

Pro poskytnutí více informací případně sjednání osobní prohlídky kontaktujte přímo realitního makléře. Uvedená cena je bez energií. Možnost pronájmu dle domluvy. Provize RK je ve výši jednoho nájemného, k této částce bude připočteno DPH. Ev. číslo: 636532.

Parametry nemovitosti

Cena
16 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
3. 1. 2022
Adresa
Příční, Hodonín
ID
637146
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
119 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Topení
Lokální plynové
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Blanka Lemonová

Blanka Lemonová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu obchodních prostor v Hodoníně?

Podobné nemovitosti