Pronájem chaty, Velenov, 64 m2

Velenov

Cena na vyžádání /za rok Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(neplatí se provize)

Exkluzivní partneři v Velenově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jitka Mrkosová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

Nabízíme pronájem hezké chaty ve vyhledávané turistické lokalitě Suchý. Chatu chceme pronajmout jednorázově na celou sezónu . Chata leží přímo vedle rybníka, je přízemní, má jídelnu, obývák, kuchyňku a dvě ložnice. Za chatou je kůlna, ve které je suché WC. Užitková voda ze studny je vedle chaty. Pitnou vodu je možno čepovat cca 3 min chůze od chaty.
Obec Suchý nabízí možnost koupání v rybníce o rozloze 6 ha. Přírodní nádrž nabízí travnaté udržované pláže s bohatou nabídkou občerstvení, písčité břehy u pláží, půjčovnu loděk i tobogán. Suchovský rybník je vyhlášený kvalitou své vody během celé letní sezony.
Bez provize. Makléř - majitel. Cenu za chatařskou sezónu nabídněte (do září/říjen).
Elektřinu si hradí nájemce dle spotřeby. Složení jistoty dle dohody.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
neplatí se provize
Aktualizováno
23. 9. 2021
Adresa
Velenov
ID
10065
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
64 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha budovy
68 m2
Plocha nemovitosti
68 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Jímka
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

REALITY PRORADOST s.r.o.

Lidická 3461/9B, Břeclav

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Ing. Aleš Tesařík

Ing. Aleš Tesařík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu chat v Velenově?