Pronájem zahrady, Praha - Hodkovičky, Nad údolím, 2380 m2

Nad údolím, Praha 4, Hodkovičky

8 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ provize RK)

Exkluzivní partneři v Praze 4

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bc. Thi Mai Nguyen

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Truhláři

Informace k pozemku

Nabízíme k pronájmu 5 pozemku o výměře mezi 2000 - 2380 m2, v krásné a žádané lokalitě plné zeleně a na dosah centra Prahy, v Prah4 4, Hodkovičkách. Celý pozemek je rozparcelován na 5 přibližně stejných dílů zhruba po 2000 m2.

Pozemek je lesního charakteru (městská zeleň) a je přístupný po obecní asfaltové komunikaci s chodníky a osvětlením. K pozemku se dostanete tedy v pohodě autem.

Pozemky je možné využívat například jako zahrádky, nebo na odpočinek, relaxaci.

Více informací kontaktujte přímo makléře.

Parametry pozemku

Cena
8 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ provize RK
Aktualizováno
9. 9. 2021
Adresa
Nad údolím, Praha 4, Hodkovičky
ID
9144/2918
Plocha nemovitosti
2380 m2
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Jan Bečvář

Jan Bečvář

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Praze 4?