Prodej komerční nemovitosti, Dolní Dvořiště, 600 m2

Dolní Dvořiště

11 900 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 56 712 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Dolním Dvořišti

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Štěpán Bártl

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Prodáme v Dolním Dvořišti, blízko centra - necelý kilometr od přechodu hranice s Rakouskem - zavedený penzion s restaurací, 2x nočními bary, 12x pokoj pro ubytování, včetně kompletního zázemí, příslušenství vybavení a zařízení (bary, sklady, kuchyně, WC hromadné i jednotlivé, kotelna, vodárna a další) – INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST - v současné době fungující jako zavedený noční klub, s možností převzetí kvalitního nájemce, či k úpravě na jiný podnikatelský záměr jako klinika, hotel, byty, atd.

Stavba je napojena na rozvod vody, kanalizace, elektřiny a zemního plynu. V letech 1999-2005 byly provedeny rozsáhlé stavební úpravy. K nemovitosti náleží 2 ocelové přístřešky na dvoře, zděný sklad navazující na hlavní budovu, rozestavěná stavba garáže pro nákladní vozidla, restaurace – rondel. Vytápění plynové, štuky, dlažby, obklady, zatepleno, betonové tašky, možnost parkování ve dvoře – vše nutno podrobně vidět.

Stavby – budova pro ubytování, přístřešek vpravo, přístřešek naproti vjezdu, sklady, rondel - restaurace, garáž rozestavěná.

Plochy:
- plocha pozemku celkem = 1.734 m2
- zastavěná plocha = 670 m2
- obestavěný prostor = 5.300 m3.

Stavba – budova je v katastru nemovitostí vedena jako občanská vybavenost, je vypracovaný znalecký posudek z r. 2021 (nabízené nemovitosti jsou ve znaleckém posudku oceněny na částku 14.800.000,-- Kč), oceňující a kompletně popisující nabízené nemovitosti – možno předložit vážnému zájemci.
Doporučujeme prohlídky na místě.
Cena je kompletní, včetně provize RK a právních služeb.
Energetická třída PENB „G“ je uvedena z formálních důvodů dle zákona č. 103/2015 Sb., po obdržení průkazu energetické náročnosti budovy bude uvedena skutečná hodnota.

Parametry nemovitosti

Cena
11 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 7. 2022
Adresa
Dolní Dvořiště
ID
K0259
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
600 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
670 m2
Plocha nemovitosti
1734 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 9 lidí

Prodejce

Ing. Jiří Michal

Ing. Jiří Michal

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Dolním Dvořišti?

Podobné nemovitosti