Pronájem garážového stání, Domažlice - Hořejší Předměstí, Petrovická, 12 m2

Petrovická, Hořejší Předměstí

500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Domažlicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Příbek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Parkovací stání Petrovická ul.

Nabízíme k pronájmu (možný i prodej za 45000Kč) parkovací stání v Petrovické ulici. Jedná se o parkovací stání o velikosti 12m2 na nachází se u přímo u bytových domů s popisnými čísly č.p. 272 a č.p. 273. Při neustále vzrůstajícím počtu osobních automobilů, je důležité mít vlastní parkování, o kterém víte, že bude kdykoliv volné, nezávisle na tom, v jakou denní či noční hodinu přijedete do svého bydliště. Nabízíme také parkovací stání v uzavřeném areálu, který je přístupný přes GSM bránu (přes telefonní kód). Toto zamezuje přístup nežádoucích osob či příjezd automobilů. Tímto je tedy vaše auto ochráněno před vlivy vandalů a je také zaručeno, že parkoviště nikdy nebude přeplněno. Cena nájmu chráněného parkování 600Kč/měs. Při komunikaci s RK uvádějte č. zakázky 010225949.

Parametry nemovitosti

Cena
500 Kč /za měsíc
Aktualizováno
20. 1. 2021
Adresa
Petrovická, Hořejší Předměstí
ID
315/3441
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
12 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
12 m2
Plocha nemovitosti
12 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

SAND RK, s.r.o.

Husova 39, Domažlice

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

SAND RK s.r.o.

SAND RK s.r.o.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garážových stání v Domažlicích?