Prodej rodinného domu, Domažlice - Bezděkovské Předměstí, 300 m2

Bezděkovské Předměstí

3 150 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 166 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Domažlicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Příbek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

RD k bydlení i podnikání

Nabízíme investici developerský projekt. Předmětem prodeje je městský dům s možnou výstavbou až 9 bytových jednotek o celkové výměře 443m2 (při obvyklé ceně cca. 35 000Kč/m2 bytové plochy v Domažlicích, by se měl výnos jen ze samotného prodeje bytů 15 16 mil.). Dalším zvýšení výnosu investora může prodej parkovacích stání, zahrádek či případných garáží (které by byly vybudovány uvnitř dvora). V budoucnu by zde mohlo vzniknout pěkné rezidenční bydlení (bytový dům s vl. uzavřeným dvorem parkovištěm). V současné době je vydáno st. povolení na přestavbu domu (přízemí + obytné podkroví). Povolení na třípodlažní budovu + a přestavbu hospodářské budovy je potřeba vyřídit (typ sousedního 3 podlažního domu + výstavba do dvora). Možné také vybudovat objekt k bydlení v kombinaci s komerčními účely (prodejna, služby, kancelář, ordinace). Dům napojen na vodovod (má i vlastní studnu), veřejnou kanalizaci, el. 220/380V, topení lokální na tuhá paliva (možnost připojení na plyn - plynový řad v chodníku před domem). Při současných cenách pozemků má pouhý pozemek na tomto místě cenu okolo 1,7 mil. - 2,1mil (2000-2500Kč/m2). Při dnešním nedostatku a cenách bytů v Domažlicích je tento objekt zajímavou investicí přestavba na bytový dům a následný pronájem či odprodej jednotlivých bytových jednotek!

Parametry domu

Cena
3 150 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
20. 1. 2021
Adresa
Bezděkovské Předměstí
ID
4/3441
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Špatný
Plocha užitná
300 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Řadový
Plocha budovy
240 m2
Podlahová plocha
300 m2
Plocha nemovitosti
845 m2
Plocha zahrady
605 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

SAND RK, s.r.o.

Husova 39, Domažlice

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 170 lidí

Prodejce

SAND RK s.r.o.

SAND RK s.r.o.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Domažlicích?

Podobné nemovitosti