Pronájem obchodního prostoru, Bohumín - Nový Bohumín, Studentská, 45 m2

Studentská, Nový Bohumín

7 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ energie-+ provize +kauce)

Exkluzivní partneři v Bohumíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Daniel Klein - SMS finance, a.s.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Pronájem nebytových prostor 45 m2, Nový Bohumín

Zajišťujeme pronájem nebytových prostor v blízkosti centra města Bohumín, část Nový Bohumín. Prostory o velikosti 45 m2 jsou umístěny v přízemí zrekonstruované budovy na známém a frekventovaném místě. Doposud byly prostory využívány jako prodejna.
K dispozici je prodejní plocha cca 25 m2, kuchyňka a sociální zázemí. Výloha a samostatný vstup z ulice. Po dohodě lze pronajmout i 2 prostorné místnosti, které byly využívány jako kanceláře.
Prostory jsou vhodné jak pro služby (kosmetika, masáže, kadeřnictví, fitko), tak jako internetový obchod, kontaktní místo, ordinace lékaře apod.

Parametry nemovitosti

Cena
7 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ energie-+ provize +kauce
Aktualizováno
2. 1. 2021
Adresa
Studentská, Nový Bohumín
ID
19/2093
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
45 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
45 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Efekt Reality - Milena Chodurová

Politických obětí 120, Frýdek-Místek

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Marcela Nitrianská

Marcela Nitrianská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu obchodních prostor v Bohumíně?

Podobné nemovitosti